Υπεύθυνος/η Καταστήματος

Κλάδος αγοράς Ένδυση - Υπόδηση
Ευρύτερη περιοχή Αττική - Αθήνα χάρτης
Είδος απασχόλησης Πλήρης Απασχόληση
Τελευταία ανανέωση: 26/01/2011
Κωδικός θέσης: smPB
Boutique Petit Bateau

Η Petit Bateau, εταιρεία η οποία διαθέτει μια υψηλής ποιότητας συλλογή ρούχων και εσωρούχων για μωρά (0 έως 24 μηνών) και παιδιά (2 έως 12 ετών), αναζητά για κατάστημά της Υπεύθυνο/η Καταστήματος.

Τα κύρια καθήκοντα του/της περιλαμβάνουν :

  • Την ομαλή λειτουργία του καταστήματος σύμφωνα με τις προδιαγραφές και την πολιτική της Εταιρείας
  • Την αποδοτική εργασία των υπαλλήλων των καταστημάτων

Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Ηλικία μέχρι 30 ετών
  • 3 έτη προϋπηρεσίας ως υπεύθυνος σε κατάστημα λιανικής, ιδανικά στον χώρο της ένδυσης
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Ικανότητα προγραμματισμού και συντονισμού εργασίων
  • Ευχάριστη και συγκροτημένη προσωπικότητα

Προσφέρονται :

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Προοπτικές καριέρας
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενες παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα, αναφέροντας τον κωδικό θέσης.

Όλες οι αιτήσεις θα χειριστούν με απόλυτη εχεμύθεια.

Καλωσήρθατε στην Career Planner!
clock  11:55 μμ - 18/6/2019