Υπάλληλος Γραφείου

Κλάδος αγοράς Διάφορες Εταιρείες
Ευρύτερη περιοχή Αττική - Αθήνα χάρτης
Είδος απασχόλησης Πλήρης Απασχόληση
Τελευταία ανανέωση: 26/01/2011
Κωδικός θέσης: of.Ad
ΤΣΑΓΚΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Η εταιρία ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΑΓΚΙΑΣ δραστηριοποιείται στο χώρο της ανύψωσης και διακίνησης εμπορευμάτων από το 1973, εισάγει και εμπορεύεται ανυψωτικά μηχανήματα, ελαστικά, τροχούς, ράμπες, χειράμαξες, γρύλλους, παλετοφόρα, περονοφόρα, στάκερ από γνωστούς οίκους του εξωτερικού. Στα πλαίσια της ανάπτυξής της ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Οργάνωση γραφείου
  • Διαχείριση αλληλογραφίας

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία άνω των 5 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη χρήση Η/Υ και Internet
  • Άριστη γνώση εφαρμογών γραφείου MS Office
  • Άριστη γνώση Λογιστικού Προγράμματος Eurofasma
  • Απόφοιτος/η ΤΕΙ/ΑΕΙ θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Οργανωτικός/η με άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Δημιουργηκός/η, υπέυθυνος/η και αποτελεσματικός/η

Η εταιρεία προσφέρει δυνατότητες εξέλιξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό θέσης.

Για όλους τους υποψηφίους θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Καλωσήρθατε στην Career Planner!
clock  12:26 μμ - 20/7/2019