Τεχνικός Πωλήσεων

Κλάδος αγοράς Παροχή Υπηρεσιών
Ευρύτερη περιοχή Αττική - Αθήνα
Είδος απασχόλησης Πλήρης Απασχόληση
Τελευταία ανανέωση: 01/06/2011
Κωδικός θέσης: Sal#90

Εταιρία για εφαρμογές τραπεζικού εξοπλισμού

Εταιρία που δραστηριοποιείται σε εφαρμογές τραπεζικού εξοπλισμού επιθυμεί να προσλάβει τεχνικό πωλήσεων

Αρμοδιότητες

  • Ενεργή συμμετοχή στην υλοποίηση των στόχων της εταιρίας
  • Ανάπτυξη σχέσεων με τους πελάτες
  • Κατάστρωση διαδικασιών προώθησης των προϊόντων με βάση την άριστη γνώση αυτών.
  • Διατήρηση επαφής με τον πελάτη και μετά την παράδοση,μέσω τεχνικής βοήθειας και υποστήριξης

Προσόντα υποψηφίων

  • Απόφοιτος ΤΕΙ τεχνικής η τεχνολογικής κατεύθυνσης
  • Ηλικία έως 35 ετών
  • Άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ
  • Άριστη αντίληψη τεχνικών θεμάτων
  • Επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες
  • Δυναμική προσωπικότητα
  • Εμπειρία στο χώρο θα εκτιμηθεί.

Η εταιρία Παρέχει

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα Bonus
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούμε όπως αποστείλουν το αναλυτικό βιογραφικό τους σημείωμα, αναγράφοντας τον κωδικό θέσης.

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Καλωσήρθατε στην Career Planner!
clock  12:50 μμ - 20/7/2019