Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων

Κλάδος αγοράς Πληροφορική - Τηλεπικοινωνίες
Ευρύτερη περιοχή Αττική - Αθήνα χάρτης
Είδος απασχόλησης Πλήρης Απασχόληση
Τελευταία ανανέωση: 01/02/2011
Κωδικός θέσης: RSDA 01-11

Η hellas online, μέλος του ομίλου Intracom Holdings, είναι ένας από τους σημαντικότερους και ταχύτερα αναπτυσσόμενους παρόχους υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας και internet στην Ελλάδα. Έχοντας το μεγαλύτερο ιδιόκτητο δίκτυο οπτικών ινών μετά τον ΟΤΕ, παρέχει ευρύ φάσμα υπηρεσιών για οικιακούς και εταιρικούς πελάτες, επιχειρήσεις μικρού και μεσαίου μεγέθους και μεγάλους οργανισμούς.

Η hellas online με την ευκαιρία επέκτασης των δραστηριοτήτων της, αναζητά προσωπικό για να καλύψει την παρακάτω θέση:

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων για Πλήρη ή Μερική Απασχόληση

Αρμοδιότητες:

Ο κάτοχος της θέσης ανήκει στη Διεύθυνση Πωλήσεων και οι αρμοδιότητές του περιλαμβάνουν την τηλεφωνική προώθηση και πώληση των υπηρεσιών της hellas online.

Απαραίτητα Προσόντα:

• Απόφοιτος/η δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
• Άνεση στη προφορική επικοινωνία.
• Εξοικείωση στη χρήση H/Y σε περιβάλλον Windows (Ms Office).
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες.

Επιθυμητά Προσόντα:

• Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση και πώληση υπηρεσιών.
• Προϋπηρεσία σε εταιρεία Τηλεπικοινωνιών / Internet.

Παροχές:

• Υψηλές προμήθειες επί των πωλήσεων, επιπλέον του παρεχόμενου μισθού.
• Επιπρόσθετο ομαδικό ιατροφαρμακευτικό και συνταξιοδοτικό πρόγραμμα.
• Συνεχής εκπαίδευση στις πωλήσεις και σε νέες τεχνολογίες.
• Προοπτικές εξέλιξης σε μια αγορά γεμάτη προκλήσεις.
• Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Καλωσήρθατε στην Career Planner!
clock  9:21 πμ - 22/11/2017